Beton Silimi Hizmetleri

Yüzeyi Bozuk Beton Zeminin Veya Yüzeyde Bulunan Çeşitli Boyalar, Epoksi Kaplamalar ve Dolgu Malzemelerinin Uygun Makine ve Ekipmanlarla Temizlenmesi İşlemine “Beton Zemin Silme” İşlemi Denmektedir.
Beton Silimi ve Parlatma İşlemi Kesinlikle Bir Yüzey Kaplama Yöntemi Değildir. Beton Zemine Çevreye Zararlı Hiçbir Kimyasal Uygulanmaz. Bu Yüzden Tamamen Çevre Dostu, Çok Uzun Ömürlü ve Ekonomik Zeminler Elde Edilebilir.
Zemininize Uyguladığınız Beton, Her Ne Kadar Düzgün Dökülürse Dökülsün, Pütürlü Bir Yüzeye Sahip Olacaktır. Pütürlü Bu Yüzey, Üzerine Yapılacak Uygulamalar İçin Engel Teşkil Eder. Sorunun Bu Noktasında Uygulanacak En Düşük Maliyetli ve En Kaliteli Çözüm İse Beton Silimi İşlemidir.
Beton Silme Sistemleri; Eskiyen, Kullanım Ömrünü Tamamlamış Yüzeylerin Rehabilite Edilerek Yeniden Kullanıma Açılması İçin Yapılan En Alternatif Uygulamadır.

İstanbul Beton Silimi

Beton Silme Sistemi; Silim İşi Sonrası Parlatma Aşamalarıyla Mozaik Görünümlü Parlaklıkta-Şağlamlıkta Üst Noktada Yer Almaktadır.
Ömrünü Tamamlayan Yüzeylerimize Yeniden Hayat Katan Bu Sistem Aşamalar Halinde Yapılmaktadır.
Beton Silme Sitemlerinde Ömrünü Tamlamış Yüzeyin Tamirleri Yapılarak Çalişma Alanı Oluşturulması.
Oluşturulan Alanın İstenilen Yüzey Elde Edilene Kadar Silinmesi.
Yüzeyimizin İstediğimiz Hale Gelmesi Halinde Son Aşama Olarak Likit Serleştriciler Kullanılarak “Renkli Veya Saydam” Yüzeyimizin Tozunmazlığa Karşı ve Dayanıma Karşı Korunması
Beton Silimi , Özel Makinalarla Betonun Bozuk Üst Yüzeyinin Tıraşlanması, Her Uygulamaya Müsait Dümdüz Bir Yüzey Yaratmayı Sağlayan Bir İşlemdir.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Konuşmayı Başlat
1
yardım ?
Tel: 0546 940 2175
Merhaba
Yardımcı Olabilirmiyim.