Epoksi Kaldırma

Epoksi Kaldırma İşlemi Özenle Yaptırılan ve İlk Yapıldığında Göz Alıcı Bir Güzelliğe Sahiptir.
Kullanışlı Epoksileri Kaplamaları Gerek Zaman İçerisinde Yıpranmadan Gerek Kullanıcı Hatasından Gerekse Uygulamada Yapılan Hatalar Sebebi ile Kalkarak Hem Kötü Bir Görüntüye Hem de Çalışmayı Zorlaştıracak Hale Dönüşebilir.
Böyle Bir Durumda En Kalıcı Çözüm, Bozuk Epoksiyi Kaplamayı Betondan Tamamen Kazıyarak Temiz Beton Yüzeye Yeni Bir Uygulama Yapmaktır.
Epoksi Kaldırma Hizmetleri
Böyle Bir Durumda Deforme Olan Bozuk Epoksi Kaplama, Özel Elmaslarla Mekanik Silim Makinaları Sayesinde Tamamen Tıraşlanır ve Yeni Uygulamalara Hazır Hale Getirilir.

Bursa Epoksi Kaldırma

Pcd Elmas Bıçaklar Epoksileri Öncesi Yüzey Hazırlığı ve Epoksi Ya Da Kaplama Kaldırma ve Kazıma İçin Tasarlanmıştır.
Fabrika, Depo, Hastane Gibi Zeminlerde Daha Önceden Yapılmış Ancak Zaman İçinde Yıpranmış Kaplama Türleri Bir Sıkıntıyı Da Beraberinde Getirmektedir
Epoksi Kaldırma İşlemi Bu Tür Alanlarda Farklı Bir Kaplama Yapmak İçin Bu Yıpranmış Kaplama Türlerini Zeminden Kazımak Gerekir.
Bunun İçin Zamandan Tasarruf Sağlayan ve Beton Zemine Zarar Vermeden Profesyonel Beton Silimi Makineleri ve Özel Kazıyıcı Elmaslar ile Mevcut Zeminde Bulunan Yıpranmış Epoksiler, PVC Veya Yüzeyde Bulunan Farklı Kaplama Türlerini Kaldırmak Daha Pratiktir.
Bu İşlem Sonunda İstenilen Kaplama Türü İçin Zemin Hazırlığı Yapılmış Olur.
Epoksi Kaplama, Termosetler Grubundan Yapıştırıcı Bir Kimyasal Reçinedir. Suya, Aside ve Alkaliye Direnci Çok İyidir, Zamanla Direnç Özelliğini Yitirmez.
Çatlağa Doldurulmuş Epoksi Yapıştırıcısı, Çatlağın Yarattığı Süreksizlik Ortamını Sürekli Duruma Dönüştürür, Çatlağın Her İki Yüzünü Çatlak Boyunca Sürekli Olarak Birbirine Bağlar ve Gerilme Birikimlerini Önler.

Danışma Hattı:  0546940 2175

Konuşmayı Başlat
1
yardım ?
Tel: 0546 940 2175
Merhaba
Yardımcı Olabilirmiyim.