Akpınar İthalat

Hizmetler / Ürünler
  • AMBALAJ ÜRÜNLERİ
  • OFİS MOBİLYALARI
  • HAM DERİ İMALATI
Hakkımızda
Akpınar İthalat İhracat 1998 Yılında Bursa’da kurulmuştur.

Akpınar İthalat İhracat Kuruluşu İlk olarak Ham Deri İthalatı ile Satışa Başlanmıştır.Müşteri talepleri Doğrultusunda İşlenmiş Deri İhtiyacını Karşılamaya Başlanmıştır. Ham deri Deposu Ve İmalatı İle Halen Hizmetlerine Devam Etmektedir. Bunun ile birlikte Ambalaj ve Ofis Mobilyaları Alanlarında Faaliyetlerine Giriş yaparak Sektörde Yerini Almıştır.

Akpınar İthalat İhracat dinamik yapısının yanında, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesini ispatlamış bir firmadır.

Akpınar İthalat İhracat modern teknolojik alt yapısı ve konusunda kendilerini dünya çapında kanıtlamış deneyimli kadrosu ile Hizmet vermektedir.

Akpınar İthalat İhracat günümüz bilgi ve teknolojilerini sonuna kadar kullanarak, yenilikçi, profesyonel, güvenilir ve kurumsal bir anlayışla sektöre alışıla gelmiş şekillerin dışında bir zihniyete sahiptir. İnsana ve çevreye duyarlı bir çizgi oluşturmuştur.

Sizin Hala Websiteniz Yok mu?

Siz de insanların en çok gezdiği yer olan internette 7/24 açık bir şubeniz olsun ve mevcut müşterilerinize yeni müşteriler eklemek istiyor iseniz; Web Tasarım Yenileme, Düzenleme, Sıfırdan Kurulum, E Ticaret, Emlak-Gayrimenkul, Turizm, Hizmet,Üretim, Kişisel, Kurumsal Gibi Tüm Alanlarda Hizmetinizdeyiz.

Bizi Hemen Arayın!