Aldekon Prefabrik

Hizmetler / Ürünler
  • Prefabrik Mimari Tasarım
  • Prefabrik Malzemeler
  • Prefabrik Hazırlama ve İşleme
  • Prefabrik Paketleme ve Sevkiyat
  • Prefabrik Montajı ve İş Güvenliği
  • Prefabrik Kalite ve Güvence
Hakkımızda
Aldekon Prefabrik Yapı İnşaat Firmamız Son teknoloji ile Tüm imkanları kullanarak malzemeleri Hazırlamaktadır.

Aldekon Şirketler Grubu; 25 yıllık tecrübe, müşteri mennuniyeti merkezli; kalite anlayışı ile ANAHTAR TESLİMİ PROJE, TASARIM, UYGULAMALARDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK YERİNİ ALMIŞTIR.

Aldekon Prefabrik Yapı olarak Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda yerel veya yurt dışı menşeili malzeme için tedarik süreçlerini profesyonelce yöneterek projelerimizin Aksaklıklara uğramadan devamını sağlıyoruz.

Aldekon Prefabrik Yapı Her biri alanında uzman ve deneyimli saha ekipleri tarafınca Tüm Aşamaları Dikkatli bir şekilde yürütülen montaj süreçleri en üst düzey iş güvenliği hassasiyetlerinin olduğu alanlarda bile sorunsuz tamamlanmaktadır.

Binalarınızın minimum zamanda tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılayarak müşterilerimizin siparişlerini tasarlayarak en verimli kullanımlar için hazırlayarak müşterilerimize sunmaktayız.

Aldekon Prefabrik Yapı Bununla birlikte kaliteli ürünleri, uygun fiyatlar ile tedarik ederek tüm projelerimizde En kullanışlı malzemeleri tüketicilere sunuyoruz..

Sizin Hala Websiteniz Yok mu?

Siz de insanların en çok gezdiği yer olan internette 7/24 açık bir şubeniz olsun ve mevcut müşterilerinize yeni müşteriler eklemek istiyor iseniz; Web Tasarım Yenileme, Düzenleme, Sıfırdan Kurulum, E Ticaret, Emlak-Gayrimenkul, Turizm, Hizmet,Üretim, Kişisel, Kurumsal Gibi Tüm Alanlarda Hizmetinizdeyiz.

Bizi Hemen Arayın!
Konuşmayı Başlat
1
yardım ?
Tel: 0546 940 2175
Merhaba
Yardımcı Olabilirmiyim.